Jetrichovice

Zakwaterowanie Jetřichovice


Hotel Lípa


Hotel Lípa oferuje zakwaterowanie w gminie Vysoká Lípa, w pięknym otoczeniu regionu Szwajcaria Czeska.

Domek 2kočky


Domek 2kočky znajduje się w miejscowości Jetrichovice, ktora jest w samym sercu Parku Narodowego Czeska Szwajcaria. Dom jest położony przy głównej drodze w centrum wsi, w pobliżu marketów, poczty, restauracji i basena.

Mosquito Intercamp


Ośrodek turystyczny Mosquito Intercamp oferuje zakwaterowanie w samym sercu Parku Narodowego Szwajcarii Czeskiej, w miejscowości Wysoka Lipa. W okolicy są fantastyczne lasy i skaliste miasto. Zakwaterowanie od kwietnia do grudnia, w tym Sylwestra i Nowego Roku.

Pensjonat Na Výsluní, Vysoká Lípa


Pensjonat Na vysluni oferuję zakwaterowanie w miejscowości Wysoka Lipa, w pobliżu miejscowości Jetrichovice mieszkania w, w pobliżu regionie turystycznym Czeską Szwajcaria.

Apartament i pokoi U Hergetu


Apartament i pokoi U Hergetu leży w samym sercu Parku Narodowego Czeska Szwajcaria. Apartament oferuje zakwaterowanie dla Państwa i dla jeszcze własnej psa od kwietnia do października. Zakwaterowanie nie jest odpowiednie dla dzieci poniżej 12 lat.

Dom wakacyjny Ekart Härtel


Dom wakacyjny Ekart Härtel sa położony w malowniczej miejscowości Jetrichovice - Lipa Wysoka, pobliżu znanych ośrodków turystycznych w Czeskich Szwajcarii.

Domek U rybnicku


Domek U rybnicku oferuje noclegi w klasycznym drewnianym domku na brzegu stawu w miejscowości Jetřichovice - Wysoki Lipa.Wioska Jetřichovice jest jednym z centrów turystycznych Parku Narodowego Czeska-Saksońskiej Szwajcarii.

Restauracja Na Výsluní


Restauracja jest części pensjonat Na Výsluní i oferuje wyżywienie w pobliżu gminie Jetřichovice, w gminie Vysoká Lípa, w regionie Szwajcaria Czeska.

Pensjonat U Havrana


Pensjonat U Havrana znajduje się w samym centrum wioski Jetřichovice, w Parku Narodowym Czeska Szwajcaria. Możemy tu znaleźć drogowskazy wskazujące możliwości przyjemnych spacerów pośród malowniczej przyrody.

Pensjonat i pub Na konci sveta


Pensjonat i pub Na konci sveta Rynartice jest w pobliżu wsi Jetrichovice, która jest jednym z centrów turystycznych w regionie turystycznym Czeski Szwajcarii. Lokalizacja pensjonatu jest także idealnym miejscem na wycieczki do Gór Łużyckich.

Více ubytování v lokalitě Jetrichovice

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Jetrichovice