Mikulasovice

České Švýcarsko jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody České Švýcarsko nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu České Švýcarsko najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak České Švýcarsko nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Mikulasovice

Ubytování Mikulasovice a okolí nabízí pro návštěvníky obce Mikulasovice širokou škálu možností. Ubytování Mikulasovice představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Mikulasovice, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region České Švýcarsko je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit České Švýcarsko v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Mikulasovice? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Mikulášovice


Wellness Pension Balnika


Wellness Pension Balnika befindet sich in einem ruhigen Teil der Stadt Mikulášovice in Nordböhmen. Errichtet wurde Sie aus einem alten Schulgebäude aus dem Jahre 1910. Zur Verfügung stehen in Pension: Übernachtungen, Restaurant, Massagen, Sauna, Whirlpool, Bäder, Bier Bäder vor.

Více ubytování v lokalitě Mikulasovice

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Mikulasovice