Hrensko

Zakwaterowanie Hřensko

Zakwaterowanie Hřensko

Gmina na granicach Hřensko jest bramą do Parku Narodowego Czeska Szwajcaria. Już droga dojazdowa z Dieczyna (Děčín) do Hřenska jest fascynująca z powodu wspaniałego krajobrazu gigantycznego kanionu, skał z piaskowca i rzeki Łaby. Okoliczne skały wyrastają z kanionu setki metrów nad poziomem rzeki i jak strażnicy pilnują terenu.

Wizytatorów na pewno urzeka ogromny kanion Łaby, z którego występuje między skałami nie mniej piękna kręta dolina wzdłuż rzeki Kamenice. Znaczna część gminy leży w wymienionej dolinie, która jest otoczona z obu stron wysokim murem skalnych ścian. Dzięki niskim temperaturam między skałami rozwijają się tutaj rośliny górskie, co jest przy tak niskiej wysokości nad poziomem morza Hřenska niespotykaną rzadkością.

Hřensko jest punktem wyjścia dla wycieczek do Bramy Pravčickiej, największego naturalnego kamiennego mostu na naszym kontynencie, i do wąwozów rzeki Kamenice, gdzie można wybrać się w rejs na łódkach z komentarzem przewoźnika.


Pensjonat Stará Plynárna


Pensjonat Stará Plynárna oferuje wyjątkowe zakwaterowanie w miejscowości Hřensko, która jest sercem Narodowego Parku Czeska Szwajcaria.

Pensjonat Přívoz


Pensjonat Přívoz znajdują się na obrzeżach miasta Hřensko. Gmina na granicach Hřensko jest bramą do Parku Narodowego Czeska Szwajcaria. Już droga dojazdowa z Dieczyna (Děčín) do Hřenska jest fascynująca z powodu wspaniałego krajobrazu gigantycznego kanionu, skał z piaskowca i rzeki Łaby.

Více ubytování v lokalitě Hrensko

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Hrensko