Chribska

České Švýcarsko jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody České Švýcarsko nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu České Švýcarsko najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak České Švýcarsko nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Chribska

Ubytování Chribska a okolí nabízí pro návštěvníky obce Chribska širokou škálu možností. Ubytování Chribska představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Chribska, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region České Švýcarsko je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit České Švýcarsko v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Chribska? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Chřibská


Pension Bamako


Pension Bamako bietet Unterkunft in Appartements auf dem Dorfplatz in Stadt Chřibská. Stadt Chřibská befindet sich in Nordböhmen, am Fuße des Lausitzer Gebirges.

Apartments Laura


Apartments Laura liegt in dem ruhigen Platz, unter den Bäumen, im kleine Dorf Krásné Pole, nahe Dorf Chřibská. Dorf Krásné Pole befindet sich auf der Grenze Tourismusregion Lausitzer Gebirge und Böhmische Schweiz. Apartments sind der ideale für Urlaub mit Kindern, aber auch für Wochenend-Radtouren mit der Möglichkeit der Entspannung in den Abendstunden am Lagerfeuer.

Hütte Chribska


Die Unterkunft in der Hütte Chribska befindet sich am Rande des Dorfes Chřibská, an der Grenze Lausitzer Gebirge und Böhmische Schweiz Nationalpark.

Pension Permon


Pension Permon befindet sich im Dorf Chribska, an der Grenze des Landschaftsschutzgebietes Lausitzer Gebirge und des Nationalparks Böhmische Schweiz. Pension Permon ist ideal für individuelle oder Familien Erholung, Schulaufenthalte, gesellschaftliche Feiern, Hochzeiten, Schulungen oder Teambuilding.

Více ubytování v lokalitě Chribska

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Chribska